נשיא המדינה קיים היום פגישת עבודה מדינית עם שר החוץ של קפריסין

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג קיים היום, יום שני, י"ז באב, 26 ביולי, פגישת עבודה מדינית עם שר החוץ של קפריסין, ניקוס כריסטודולידס, Nikos Christodoulides, המבקר בישראל.

בדבריו אמר הנשיא: "ידידי השר אני מודה לך על ביקורך ואני שמח שאתה מבקר כאן. לביקורך ישנה חשיבות רבה ליחסינו הבילטרליים. אנו בעלי ברית חזקים וחברים קרובים. מודה על מאמציכם לחיזוק הקשר האסטרטגי-אזורי בהמשך להסכמי אברהם. אנא העבר את ברכתי החמה לנשיא אנסטסיאדיס שהיה לי העונג לשוחח עימו בשבוע שעבר בנושאים רבים בעלי חשיבות אזורית ובילטרליים. אני מעריך מאוד ומחבב את מדינתכם."

שר החוץ של קפריסין הודה לנשיא על דבריו ועל קבלת הפנים החמה ואמר: ״כבוד הנשיא, תודה על ההזדמנות והאירוח. ראשית, הרשה לי להעביר את ברכותיו החמות של הנשיא אנסטסיאדיס. קפריסין וישראל הן שותפות טבעיות ואסטרטגיות. הביקור במדינתך הינו במטרה לבחון דרכים לשיפור יחסינו הבילטרליים ועבודתינו המשותפת ברמה האזורית. הרשה לי לחזור ולהדגיש כי קפריסין היא המדינה הקרובה ביותר פיזית לישראל באיחוד האירופי והיא תומכת נלהבת ביחסי ישראל והאיחוד האירופי."

המשחק של כולנו: ספורטאיות וספורטאי ישראל, לצד נשיא המדינה מזמינים את הציבור להתארח בסוכת הנשיא לשנת תשפ״ד

לראשונה: הכדורגלן דניאל פרץ, הג׳ודוקא פיטר פלצ׳יק, צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך, גולשת הרוח שחר טיבי ועוד שורת ספורטאיות וספורטאים ישראלים עטורי פרסים, התאחדו לסרטון שכולו חגיגת ספורט ישראלית

28.09.2023

נשיא המדינה יצחק הרצוג נשא דברים בעצרת המרכזית לציון 50 שנה למלחמת יום הכיפורים 

"פתרון המשבר והגישור על השסעים השונים הם הצעדים הדחופים והחשובים ביותר שעלינו לעשות כחברה בשביל לשמור על ביטחון מדינת ישראל - חמישים שנה אחרי מלחמת יום הכיפורים. במיוחד בימים אלה – חשוב להקשיב, להקשיב. לנהוג במתינות, בכבוד ובאחריות, להנמיך להבות, להושיט יד ולהגיע להסכמות רחבות."

27.09.2023

נשיא המדינה אירח טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח היום, יום רביעי, י"ב בתשרי, 27 בספטמבר, טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'. הטקס נערך במעמד מייסד ונשיא הארגון, אלי ביר, מנכ"ל הארגון, אלי פולק, והשתתפו בו חברי הנהלת הארגון, מתנדבים, ונציגים מרחבי הארץ.

27.09.2023