בביקור נשיאותי ראשון, נשיא המדינה ורעייתו יצאו לביקור באיחוד האמירויות בהזמנת יורש העצר

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

בביקורו שייערך בתאריכים כ"ח-כ"ט בשבט, 30-31 בינואר 2022 ייפגש הנשיא עם יורש העצר השייח' מוחמד בן זאיד, נציגי ממשל והקהילה היהודית ויבקר בדוכן ישראל ב"אקספו 2020" בדובאי

בפעם הראשונה בתולדות המדינה נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל יצאו ביום ראשון, כ"ח בשבט תשפ"ב, 30 בינואר 2022, לביקור נשיאותי באיחוד האמירויות בהזמנת יורש העצר של אבו דאבי, השייח' מוחמד בן זאיד. במהלך הביקור יבקר הנשיא באבו דאבי ודובאי ויערוך פגישות רשמיות עם השייח' מוחמד בן זאיד; עם שר החוץ ושיתוף הפעולה הבינלאומי של איחוד האמירויות, השייח' עבדאללה בן זאיד; עם סגן הנשיא, ראש הממשלה ושר ההגנה של איחוד האמירויות ומושל דובאי, השייח' מוחמד בן ראשד אאל מכתום ועם נציגי הקהילה היהודית. הנשיא יפתח גם את "יום ישראל" בתערוכת האקספו 2020 המתארחת בדובאי.

נשיא המדינה יצחק הרצוג לקראת ביקורו: "ביקורי, הביקור הראשון של נשיא מדינת ישראל באיחוד האמירויות, הוא אירוע היסטורי. הוא מתקיים בתקופה בה העם בישראל והעם באמירויות שוקדים בחריצות ליצור עתיד חדש משותף. אני מאמין כי שותפות חדשה ואמיצה זו תביא לשינוי במזרח התיכון ותמשיך לעורר השראה באזור כולו. יחד, נרחיב את מעגל השלום של הסכמי אברהם וניצור עולם טוב יותר, סובלני יותר, ובטוח יותר עבור הדורות הבאים. אני מודה לשייח' מוחמד בן זאיד על הזמנתו האדיבה להעמקת קשרי הידידות בין עמינו."

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ