בבית הנשיא נשלמות ההכנות לטקס החיילים המצטיינים בחגיגות יום העצמאות ה-75

 

קרדיט צילום: קובי גדעון, לע"מ

בבית הנשיא ממשיכים בהכנות הנמרצות לקראת טקס החיילים המצטיינים שיערך במסגרת חגיגות העצמאות ה-75 למדינה בבית הנשיא.

הטקס המרכזי יערך ביום רביעי, ה׳ באייר, 26 באפריל, בשידור חי מבית הנשיא בשעה 9:30.

האירוע יתקיים בגינת בית הנשיא על במה חדשה וחגיגית בהנחיית אביב אלוש ולירון ויצמן. באירוע יבוצעו עיבודים חדשים למבחר שירים ישראליים על ידי הזמרים אסתר רדא, תמיר גרינברג, זהבה בן, רביב כנר, אלה- לי להב, אור עמרמי ברוקמן, ובליווי הלהקות הצבאיות ותזמורת צה"ל.

הטקס יחל במטס כבוד בהשתתפות מטוסי ומסוקי הקרב של חיל-האוויר בהצדעה לחיילים המצטיינים המייצגים את זרועות הצבא, ולאחר מכן יסקרו הנשיא והרמטכ"ל את שורת המצטיינים. החגיגות ימשיכו בטקס החיילים המצטיינים המסורתי.

מנכ״ל בית הנשיא אייל שויקי אמר לקראת האירוע: ״בבית הנשיא נערכים בהתרגשות ובמרץ לחגיגות יום העצמאות ה-75 וטקס החיילים המצטיינים המסורתי, שבמסגרתו יופיעו מיטב אמני ישראל. אני כבר יכול לגלות שאנחנו מתכננים גם מחווה יפה ומכבדת לצביקה פיק ויהונתן גפן שהלכו מאיתנו השנה. אנחנו מאוד מתרגשים לקראת רגע השיא המשמעותי הזה שמשותף לכולנו – כעם אחד וכמדינה אחת. בשבועות האחרונים, כל הצוותים עובדים מסביב לשעון כדי שהאירוע המשמח והחגיגי של שיא ימי הישראליות המקודשים שלנו יהיה הכי משמח, הכי מגוון ובעיקר – הכי ישראלי ומאחד שיש. כמו שמגיע לכולנו ובמיוחד בעת הזו.״

דברי הנשיא בכנס חיפה למשפט

מילות מפתח: אמון, מחלוקת, דיאלוג, משפט

04.11.2021

דברי הנשיא בכנס השל לעמיות יהודית ויחסי ישראל תפוצות

מילות מפתח: יהדות התפוצות, חיים יהודיים, רוחניות, השל

18.05.2022

דברי הנשיא בכנס מאלמו למאבק באנטישמיות

מילות מפתח: אנטישמיות, הכחשת שואהת

13.10.2021