כמדי שנה, לקראת חג הפסח קיים נשיא המדינה את מסורת מכירת החמץ של בית הנשיא

 

קרדיט צילום: קובי גדעון, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג ומנכ״ל בית הנשיא אייל שויקי קיימו הבוקר, יום שני, י"ב בניסן, 3 באפריל, טקס מכירת חמץ ומינו את מרן הראשון לציון ורבה הראשי של ירושלים רבי שלמה משה עמאר שליט"א ויושב ראש המועצה הדתית בירושלים נתן נתנזון כשליחים למכירת החמץ.

הנשיא והמנכ״ל ערכו את טקס המסורתי של מכירת החמץ, כשנשיא המדינה מכר את החמץ של דירתו ומנכ״ל בית הנשיא מכר את החמץ של כלל בית הנשיא ושלוחותיו. שניהם בירכו בעת מכירת החמץ: ״הריני ממנה את הרבנים שיהיו שולחים למכור את החמץ שברשותי וברשות שולחיי.״ הנשיא והרב שוחחו על צו השעה באחדות עם ישראל בימים אלה ואיחלו חג פסח כשר ושמח!

המשחק של כולנו: ספורטאיות וספורטאי ישראל, לצד נשיא המדינה מזמינים את הציבור להתארח בסוכת הנשיא לשנת תשפ״ד

לראשונה: הכדורגלן דניאל פרץ, הג׳ודוקא פיטר פלצ׳יק, צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך, גולשת הרוח שחר טיבי ועוד שורת ספורטאיות וספורטאים ישראלים עטורי פרסים, התאחדו לסרטון שכולו חגיגת ספורט ישראלית

28.09.2023

נשיא המדינה יצחק הרצוג נשא דברים בעצרת המרכזית לציון 50 שנה למלחמת יום הכיפורים 

"פתרון המשבר והגישור על השסעים השונים הם הצעדים הדחופים והחשובים ביותר שעלינו לעשות כחברה בשביל לשמור על ביטחון מדינת ישראל - חמישים שנה אחרי מלחמת יום הכיפורים. במיוחד בימים אלה – חשוב להקשיב, להקשיב. לנהוג במתינות, בכבוד ובאחריות, להנמיך להבות, להושיט יד ולהגיע להסכמות רחבות."

27.09.2023

נשיא המדינה אירח טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח היום, יום רביעי, י"ב בתשרי, 27 בספטמבר, טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'. הטקס נערך במעמד מייסד ונשיא הארגון, אלי ביר, מנכ"ל הארגון, אלי פולק, והשתתפו בו חברי הנהלת הארגון, מתנדבים, ונציגים מרחבי הארץ.

27.09.2023