נשיא המדינה אירח את שגרירת ארה"ב באו"ם בבית הנשיא

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג קיים היום, יום שני, י"א בכסלו, 15 בנובמבר, פגישה מדינית עם שגרירת ארה"ב לאו"ם, לינדה תומאס-גרינפילד, Linda Thomas-Greenfield. בפגישה השתתף שגריר ישראל לאו"ם, גלעד ארדן שמלווה את ביקורה בישראל.

בפגישתם דנו הנשיא והשגרירה בנושאים אזורים אסטרטגיים ובינלאומיים. הנשיא הודה לשגרירה על עמידתה לצד ישראל במוסדות האו"ם, כמו גם במהלך מבצע שומר החומות, ושיבח את עבודתה בקידום נושאים גלובליים חשובים ובחיזוק פורומים רב-צדדיים.

עוד הוסיף הנשיא כי מדינת ישראל מחויבת למאבק העולמי בשינויי האקלים וכי התחייבה להגיע לאפס פליטות עד שנת 2050. הנשיא הדגיש כי ישראל תשמח לשתף פעולה עם ארה"ב בקידום טכנולוגיות סביבתיות חדשניות.

נשיא המדינה אירח את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הערב, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא, בשיתוף מיזם 929, בהובלת הרב בני לאו. באירוע השתתפו אנשי כוחות הביטחון, תלמידי תיכון ואנשי חינוך והוראה

19.09.2023

נשיא המדינה קיבל היום את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל

נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל היום, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את כתבי ההאמנה של שגרירי חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל החדשים בישראל, בסדרת טקסים רשמיים בבית הנשיא.

19.09.2023

ערב ראש השנה התשפ"ד, שלח נשיא המדינה ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות

ערב ראש השנה התשפ"ד, יום שישי, כ"ט באלול, 15 בספטמבר, שלח נשיא המדינה יצחק הרצוג ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות.

15.09.2023