נשיא המדינה יצחק הרצוג שוחח עם משפחתו של שלום רוטבן, שהושב מירדן

 

ללא קרדיט

נשיא המדינה יצחק הרצוג שוחח היום, יום ראשון, ח׳ בסיון, 28 במאי, עם אמו ואחיו של שלום רוטבן, תושב קריית מלאכי כבן 27 שהושב מירדן לישראל ביום חמישי האחרון בסיוע הנשיא.

רוטבן אובחן עם פוסט טראומה לאחר שרקטה נפלה בסמוך לביתו במבצע "עמוד ענן" בשנת 2012 וגרמה למותם של שלושה אנשים.

בשיחתם, התעניין הנשיא במצבו של שלום ובבריאותו, והדגיש בהתרגשות כי ״העיקר ששלום שב הביתה״ אחיו של שלום, יוסי הודה לנשיא: ״אני רוצה להודות לך מכל הלב.״ וסיפר לו שכעת שלום מתאושש בביתו, והם בתחילתו של הליך טיפול נפשי.

מרים אמו של שלום שיתפה גם היא את הנשיא אודות הקשיים שעברו במהלך השנתיים האחרונות בהיעדרו של שלום ומההתרגשות כשגילתה שהוא נמצא בריא. מרים ביקשה להודות לנשיא :״כבוד הנשיא היקר, באמת, אתה החזרת לי את הבן הביתה.״

בתום השיחה אמר הנשיא: ״אנחנו מאוד שמחנו לעזור, זו מצווה גדולה. אני מצטער שסבלתם כל- כך הרבה.״

נשיא המדינה אירח את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הערב, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא, בשיתוף מיזם 929, בהובלת הרב בני לאו. באירוע השתתפו אנשי כוחות הביטחון, תלמידי תיכון ואנשי חינוך והוראה

19.09.2023

נשיא המדינה קיבל היום את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל

נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל היום, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את כתבי ההאמנה של שגרירי חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל החדשים בישראל, בסדרת טקסים רשמיים בבית הנשיא.

19.09.2023

ערב ראש השנה התשפ"ד, שלח נשיא המדינה ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות

ערב ראש השנה התשפ"ד, יום שישי, כ"ט באלול, 15 בספטמבר, שלח נשיא המדינה יצחק הרצוג ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות.

15.09.2023