נשיא המדינה יצחק הרצוג שוחח עם נשיא מועדון הכדורגל ברצלונה ז'ואן לאפורטה

 

קרדיט צילום: מארק ניימן, לע"מ

בעקבות החלטתה המביישת של ראשת העיר של ברצלונה על פירוק הקשרים עם ישראל, נשיא המדינה יצחק הרצוג שוחח עם נשיא קבוצת הכדורגל ברצלונה, ז'ואן לאפורטה.

נשיא המדינה יצחק הרצוג אמר: הופתענו מאד למשמע ההצהרה המאכזבת של ראש העיר של ברצלונה על ניתוק הקשר עם מדינת ישראל. ההצהרה הזו היא עלבון לכל כך הרבה ישראלים שאוהבים את ברצלונה, מבקרים בה ואוהדים את קבוצת הכדורגל המצויינת שלה.

נשיא ברצלונה ז'ואן לאפורטה: ״אנחנו מתביישים ומביעים צער על ההצהרה הזו. זה מאוד חשוב להבהיר שמבחינתנו, גם בקבוצת הכדורגל וגם בעיר, כולם יתקבלו בברכה.״ נשיא המדינה השיב: "תודה רבה לך על האמירה המשמעותית הזו. כל כך הרבה ישראלים מחוברים לקבוצה שלכם, ויוה בארסה!"

המשחק של כולנו: ספורטאיות וספורטאי ישראל, לצד נשיא המדינה מזמינים את הציבור להתארח בסוכת הנשיא לשנת תשפ״ד

לראשונה: הכדורגלן דניאל פרץ, הג׳ודוקא פיטר פלצ׳יק, צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך, גולשת הרוח שחר טיבי ועוד שורת ספורטאיות וספורטאים ישראלים עטורי פרסים, התאחדו לסרטון שכולו חגיגת ספורט ישראלית

28.09.2023

נשיא המדינה יצחק הרצוג נשא דברים בעצרת המרכזית לציון 50 שנה למלחמת יום הכיפורים 

"פתרון המשבר והגישור על השסעים השונים הם הצעדים הדחופים והחשובים ביותר שעלינו לעשות כחברה בשביל לשמור על ביטחון מדינת ישראל - חמישים שנה אחרי מלחמת יום הכיפורים. במיוחד בימים אלה – חשוב להקשיב, להקשיב. לנהוג במתינות, בכבוד ובאחריות, להנמיך להבות, להושיט יד ולהגיע להסכמות רחבות."

27.09.2023

נשיא המדינה אירח טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח היום, יום רביעי, י"ב בתשרי, 27 בספטמבר, טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'. הטקס נערך במעמד מייסד ונשיא הארגון, אלי ביר, מנכ"ל הארגון, אלי פולק, והשתתפו בו חברי הנהלת הארגון, מתנדבים, ונציגים מרחבי הארץ.

27.09.2023