נשיא המדינה נפגש עם נשיא שוויץ המבקר בישראל

 

קרדיט צילום: קובי גדעון, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל קיבלו הבוקר, יום חמישי, כ"ב בחשוון, 28 באוקטובר, את נשיא שוויץ גי פרמלן, Guy Parmelin ואת רעייתו קרולין פרמלן בבית הנשיא בירושלים.

בפגישתו עם נשיא שוויץ, נשיא המדינה הדגיש את הצורך להרחיב ולחזק את הקשרים בין מדינת ישראל לבין שוויץ, בעיקר בתחומי המדע והטכנולוגיה.

המנהיגים דנו בנושאים אזוריים, ונשיא המדינה העלה את סוגיית השבויים והנעדרים של מדינת ישראל. נשיא המדינה הדגיש כי לישראל מחויבות עמוקה להחזרת בניה וכי נמשיך לפעול בכל המישורים לטובת השבתם הביתה.

נשיא המדינה אירח את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הערב, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא, בשיתוף מיזם 929, בהובלת הרב בני לאו. באירוע השתתפו אנשי כוחות הביטחון, תלמידי תיכון ואנשי חינוך והוראה

19.09.2023

נשיא המדינה קיבל היום את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל

נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל היום, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את כתבי ההאמנה של שגרירי חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל החדשים בישראל, בסדרת טקסים רשמיים בבית הנשיא.

19.09.2023

ערב ראש השנה התשפ"ד, שלח נשיא המדינה ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות

ערב ראש השנה התשפ"ד, יום שישי, כ"ט באלול, 15 בספטמבר, שלח נשיא המדינה יצחק הרצוג ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות.

15.09.2023