נשיא המדינה ערך פגישת עבודה מדינית עם ראש ממשלת יוון

 

קרדיט צילום: חיים צח, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג ערך היום, יום שלישי, ג׳ בטבת, 7 בדצמבר, פגישת עבודה מדינית עם ראש ממשלת יוון קיריאקוס מיצוטאקיס, Kyriakos Mitsotakis.

נשיא המדינה וראש ממשלת יוון דנו בפסגה המשולשת השמינית של ישראל-קפריסין-יוון, שהתקיימה היום בירושלים, ובהזדמנויות המתעצמות להרחבת הקשרים באזור. הם הוסיפו ושוחחו על ההזדמנויות להעצים את הקשרים הבילטראליים בין ישראל ליוון, בדגש על תיירות, השקעות הדדיות, ומשבר האקלים.

נשיא המדינה הודה לראש ממשלת יוון על עמדתה הנחרצת של מדינתו אל מול האנטישמיות ועל כך שאימצה את הגדרת IHRA לאנטישמיות, ושני המנהיגים דנו בדרכים שונות לקידום זיכרון השואה ביוון.

נשיא המדינה העניק לראש ממשלת יוון תשורה מיוחדת: תמונה של אביו, נשיאה השישי של מדינת ישראל, חיים הרצוג ז"ל בפגישה עם אביו של ראש ממשלת יוון, ראש הממשלה קונסטנטינוס מיצוטקיס, שצולמה בשנת 1992 במהלך ביקורו של האחרון בישראל, לאחר כינון היחסים הדיפלומטיים המלאים בין המדינות.

נשיא המדינה אירח את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הערב, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא, בשיתוף מיזם 929, בהובלת הרב בני לאו. באירוע השתתפו אנשי כוחות הביטחון, תלמידי תיכון ואנשי חינוך והוראה

19.09.2023

נשיא המדינה קיבל היום את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל

נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל היום, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את כתבי ההאמנה של שגרירי חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל החדשים בישראל, בסדרת טקסים רשמיים בבית הנשיא.

19.09.2023

ערב ראש השנה התשפ"ד, שלח נשיא המדינה ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות

ערב ראש השנה התשפ"ד, יום שישי, כ"ט באלול, 15 בספטמבר, שלח נשיא המדינה יצחק הרצוג ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות.

15.09.2023