נשיא המדינה ערך פגישת עבודה מדינית עם שרת החוץ של שוודיה

 

קרדיט צילום: חיים צח, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג ערך היום, יום שני, י"ב בחשוון, 18 באוקטובר, פגישת עבודה מדינית עם שרת החוץ של שוודיה, אן לינדה, Ann Linde.

בפתח פגישתם הודה הנשיא לשרת החוץ על אירוח הפורום הבינלאומי במאלמו בנושא זיכרון השואה והמאבק באנטישמיות בשבוע שעבר. הנשיא הדגיש את הצורך באחדות בינלאומית במאבק באנטישמיות על כל גווניה ובכל מקום בו היא מופיעה.

בהמשך פגישתם בירך הנשיא על חיזוק הקשר בין שתי המדינות, כפי שעלה במגעים בין שרי החוץ של המדינות.

נשיא המדינה שב והדגיש את חשיבות העובדה הבלתי ניתנת לערעור של ייחודיות ישראל במשפחת העמים, כמדינתו של העם היהודי, המקיימת שוויון בין אזרחיה והיא דמוקרטיה ליברלית.

בתום פגישתם ציין הנשיא את הסכמי הנורמליזציה האחרונים עם מדינות ערב כהתפתחויות חיוביות במזרח התיכון ועודד את שוודיה לתמוך באופן פעיל במאמצי שלום עם מדינות נוספות באזור וקידום השלום האזורי.

נשיא המדינה אירח את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הערב, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא, בשיתוף מיזם 929, בהובלת הרב בני לאו. באירוע השתתפו אנשי כוחות הביטחון, תלמידי תיכון ואנשי חינוך והוראה

19.09.2023

נשיא המדינה קיבל היום את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל

נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל היום, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את כתבי ההאמנה של שגרירי חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל החדשים בישראל, בסדרת טקסים רשמיים בבית הנשיא.

19.09.2023

ערב ראש השנה התשפ"ד, שלח נשיא המדינה ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות

ערב ראש השנה התשפ"ד, יום שישי, כ"ט באלול, 15 בספטמבר, שלח נשיא המדינה יצחק הרצוג ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות.

15.09.2023