נשיא המדינה קיים היום פגישת עבודה מדינית עם שר החוץ של קפריסין

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג קיים היום, יום שני, י"ז באב, 26 ביולי, פגישת עבודה מדינית עם שר החוץ של קפריסין, ניקוס כריסטודולידס, Nikos Christodoulides, המבקר בישראל.

בדבריו אמר הנשיא: "ידידי השר אני מודה לך על ביקורך ואני שמח שאתה מבקר כאן. לביקורך ישנה חשיבות רבה ליחסינו הבילטרליים. אנו בעלי ברית חזקים וחברים קרובים. מודה על מאמציכם לחיזוק הקשר האסטרטגי-אזורי בהמשך להסכמי אברהם. אנא העבר את ברכתי החמה לנשיא אנסטסיאדיס שהיה לי העונג לשוחח עימו בשבוע שעבר בנושאים רבים בעלי חשיבות אזורית ובילטרליים. אני מעריך מאוד ומחבב את מדינתכם."

שר החוץ של קפריסין הודה לנשיא על דבריו ועל קבלת הפנים החמה ואמר: ״כבוד הנשיא, תודה על ההזדמנות והאירוח. ראשית, הרשה לי להעביר את ברכותיו החמות של הנשיא אנסטסיאדיס. קפריסין וישראל הן שותפות טבעיות ואסטרטגיות. הביקור במדינתך הינו במטרה לבחון דרכים לשיפור יחסינו הבילטרליים ועבודתינו המשותפת ברמה האזורית. הרשה לי לחזור ולהדגיש כי קפריסין היא המדינה הקרובה ביותר פיזית לישראל באיחוד האירופי והיא תומכת נלהבת ביחסי ישראל והאיחוד האירופי."

נשיא המדינה אירח את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הערב, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא, בשיתוף מיזם 929, בהובלת הרב בני לאו. באירוע השתתפו אנשי כוחות הביטחון, תלמידי תיכון ואנשי חינוך והוראה

19.09.2023

נשיא המדינה קיבל היום את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל

נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל היום, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את כתבי ההאמנה של שגרירי חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל החדשים בישראל, בסדרת טקסים רשמיים בבית הנשיא.

19.09.2023

ערב ראש השנה התשפ"ד, שלח נשיא המדינה ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות

ערב ראש השנה התשפ"ד, יום שישי, כ"ט באלול, 15 בספטמבר, שלח נשיא המדינה יצחק הרצוג ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות.

15.09.2023