נשיא המדינה קיים היום פגישת עבודה מדינית עם שגריר רוסיה בישראל

 

קרדיט צילום: קובי גדעון, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג קיים היום, יום שלישי, ב׳ באלול, 10 באוגוסט, פגישת עבודה מדינית עם שגריר רוסיה בישראל, Anatoly Viktorov, אנטולי ויקטורוב.

בדבריו אמר הנשיא: "אנחנו שמחים וגאים על היחסים בין מדינת ישראל ורוסיה. התמיכה ושיתוף הפעולה בין המדינות חשובים לנו ביותר וכך גם הקשר העמוק הקיים בין העמים. אנו מעריכים את שיתוף הפעולה עם הנשיא פוטין בנושאים שונים ומודים על הנכונות לסייע בפתרון סוגיות השבויים והנעדרים.״

השגריר הרוסי הודה לנשיא וביקש להרחיב שיתוף הפעולה בנושא ההתמודדות עם נגיף הקורונה. כמו כן ציין שהשנה יצויינו שלושים שנה לחידוש היחסים בין רוסיה לישראל, שהייתה מהראשונות להקים יחסים דיפלומטים עם מדינת ישראל עם היווסדה.

הנשיא והשגריר הסכימו לגבי הצורך לחזק את הקשרים הכלכליים בין שתי המדינות ואת התיאום וההבנות בסוגיות האזוריות שעל הפרק.

נשיא המדינה אירח את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הערב, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא, בשיתוף מיזם 929, בהובלת הרב בני לאו. באירוע השתתפו אנשי כוחות הביטחון, תלמידי תיכון ואנשי חינוך והוראה

19.09.2023

נשיא המדינה קיבל היום את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל

נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל היום, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את כתבי ההאמנה של שגרירי חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל החדשים בישראל, בסדרת טקסים רשמיים בבית הנשיא.

19.09.2023

ערב ראש השנה התשפ"ד, שלח נשיא המדינה ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות

ערב ראש השנה התשפ"ד, יום שישי, כ"ט באלול, 15 בספטמבר, שלח נשיא המדינה יצחק הרצוג ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות.

15.09.2023