נשיא המדינה קיים פגישת עבודה מדינית עם ראש ממשלת אלבניה

קרדיט צילום: קובי גדעון, לע"מ
 

נשיא המדינה יצחק הרצוג קיים פגישת עבודה מדינית היום, יום שני, כ"ט בתשרי, 24 באוקטובר, עם ראש ממשלת רפובליקת אלבניה, אדי רמה.

בפתח הפגישה התייחס הנשיא לחברות רבת השנים בין השניים והוסיף: "אני רוחש לך כבוד עצום ראש הממשלה, אדי היקר. תמיד היו לנו יחסים קרובים ודיאלוג בנושאים כה רבים. אני רואה בחיוב את חיבתך לעם היהודי, את הכבוד שאתה רוחש לעם היהודי, האהבה שלך לישראל, וידידותך עם ישראל. אנו מאוד שמחים שאתה כאן."

ראש ממשלת אלבניה, אדי רמה: "אנו מקווים לחזק את שיתוף הפעולה ולראות יותר תיירות ישראלית, כי אלבניה תמיד הייתה מקום שיהודים באו אליה, אבל כמובן שאף פעם לא באו בזמנים שקטים, רק ברגעים קשים, ואני בטוח שיש להם הרבה לראות והרבה לחוות באלבניה וכי ירגישו בבית, כי אלבניה תמיד היוותה בית שני עבור יהודים."

במהלך הפגישה, הנשיא וראש ממשלת אלבניה דנו בנושאים גלובליים ואזוריים, כולל האיום המשותף המגיע מאיראן.

קרדיט צילום: קובי גדעון, לע"מ
 

נשיא המדינה אירח את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח הערב, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את תפילת הסליחות המסורתית בבית הכנסת של בית הנשיא, בשיתוף מיזם 929, בהובלת הרב בני לאו. באירוע השתתפו אנשי כוחות הביטחון, תלמידי תיכון ואנשי חינוך והוראה

19.09.2023

נשיא המדינה קיבל היום את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל

נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל היום, יום שלישי, ד' בתשרי, 19 בספטמבר, את כתבי ההאמנה של שגרירי חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל החדשים בישראל, בסדרת טקסים רשמיים בבית הנשיא.

19.09.2023

ערב ראש השנה התשפ"ד, שלח נשיא המדינה ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות

ערב ראש השנה התשפ"ד, יום שישי, כ"ט באלול, 15 בספטמבר, שלח נשיא המדינה יצחק הרצוג ברכת שנה טובה לאזרחי ישראל בארץ ולקהילות היהודיות בתפוצות.

15.09.2023