נשיא המדינה קיים פגישת עבודה ראשונה עם שר הבריאות וצמרת משרדו

 

קרדיט צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל קיימו היום, יום רביעי, כ"ו באב, 4 באוגוסט, את פגישתם הראשונה עם שר הבריאות ניצן הורוביץ. עוד השתתפו במפגש מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש, ראש שירותי בריאות הציבור שרון אלרעי פרייס וממונה הקורונה הנכנס פרופ' סלמאן זרקא.

"משרד הבריאות עומד בפני האתגר הכי גדול שידעה האנושות מזה שנות דור," פתח הנשיא והוסיף: "אני רוצה לקרוא מכאן לאוכלוסיה כולה לצאת להתחסן ולקחת אחריות. הסולידריות הישראלית היא זו שבסופו של דבר תגבור על המגפה הזאת. על כל אחד שחושב האם להתחסן, לחשוב שהוא מגן לא רק על משפחתו אלא גם על אותו אזרח שלא יכול להתחסן וצריך לדאוג גם עבורו לחיים תקינים."

שר הבריאות ניצן הורוביץ הוסיף: "כמו שאמרת כבוד הנשיא, כראשון המתחסנים, אנחנו מצויים באתגר גדול מאד, בריאותי ובינלאומי. נגיף הדלתא מתנהל כמו מחלה חדשה שאנחנו מתמודדים איתה. יש בפנינו כיום אתגר דרמטי לקיים בהקדם את מבצע החיסונים השלישי לבני ה-60 ומעלה. זה יכול להקנות לנו יותר זמן. התחסנות, מסכה והקפדה על הנחיות משרד הבריאות יכולים להקנות למדינה כולה זמן יקר במאמץ לחסן את מרבית האוכלוסיה."

המשחק של כולנו: ספורטאיות וספורטאי ישראל, לצד נשיא המדינה מזמינים את הציבור להתארח בסוכת הנשיא לשנת תשפ״ד

לראשונה: הכדורגלן דניאל פרץ, הג׳ודוקא פיטר פלצ׳יק, צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך, גולשת הרוח שחר טיבי ועוד שורת ספורטאיות וספורטאים ישראלים עטורי פרסים, התאחדו לסרטון שכולו חגיגת ספורט ישראלית

28.09.2023

נשיא המדינה יצחק הרצוג נשא דברים בעצרת המרכזית לציון 50 שנה למלחמת יום הכיפורים 

"פתרון המשבר והגישור על השסעים השונים הם הצעדים הדחופים והחשובים ביותר שעלינו לעשות כחברה בשביל לשמור על ביטחון מדינת ישראל - חמישים שנה אחרי מלחמת יום הכיפורים. במיוחד בימים אלה – חשוב להקשיב, להקשיב. לנהוג במתינות, בכבוד ובאחריות, להנמיך להבות, להושיט יד ולהגיע להסכמות רחבות."

27.09.2023

נשיא המדינה אירח טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח היום, יום רביעי, י"ב בתשרי, 27 בספטמבר, טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'. הטקס נערך במעמד מייסד ונשיא הארגון, אלי ביר, מנכ"ל הארגון, אלי פולק, והשתתפו בו חברי הנהלת הארגון, מתנדבים, ונציגים מרחבי הארץ.

27.09.2023