רעיית נשיא המדינה מיכל הרצוג השתתפה הערב בפתיחת תערוכה חדשה לזכרו של מעצב האופנה אלבר אלבז ז״ל במוזיאון העיצוב חולון

 

קרדיט צילום: רפי דלויה

רעיית הנשיא אמרה: ״סיפורו יוצא הדופן של אלבר אלבז יכול להוות מופת והשראה לרבים. זהו סיפור על כוחם של חלומות, על חשיבותה של התמדה ואמונה ביכולת, על עוצמתו האין-סופית של הכישרון. התערוכה שאת פתיחתה אנו מציינים היום, היא הזדמנות מצוינת להכיר מקרוב את השפעותיה של יצירתו הנפלאה, יצירה המהווה ביטוי מובהק לחלומותיו, יצירה אשר פירותיה הפכו במידה רבה, להנצחה הטובה ביותר לכישרונו הפורה.

אופנה היא שפה בינלאומית. שפה שמתחדשת, שמתעדכנת, שמחברת בין בני אדם בכל קצוות העולם, שפה שמהווה גשר ומכנה משותף, ולרוב קשה להישאר אדיש בפניה. להיות מעצב או מעצבת אופנה, משמעו לתת חופש לכישרון שלך, לחלומות שלך, ולעיתים – גם לפנטזיות הכמוסות ביותר, וכמובן לשקף את כל אלו בבדים ובבגדים שיוצאים תחת ידיך. המעצבות והמעצבים הישראלים אשר פירות יצירתם מלבישים נשים וגברים בארץ ומחוצה לה, מהווים שגרירים של כבוד לכישרון ישראלי יוצא דופן ליצירתיות ולמקוריות.״

המשחק של כולנו: ספורטאיות וספורטאי ישראל, לצד נשיא המדינה מזמינים את הציבור להתארח בסוכת הנשיא לשנת תשפ״ד

לראשונה: הכדורגלן דניאל פרץ, הג׳ודוקא פיטר פלצ׳יק, צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך, גולשת הרוח שחר טיבי ועוד שורת ספורטאיות וספורטאים ישראלים עטורי פרסים, התאחדו לסרטון שכולו חגיגת ספורט ישראלית

28.09.2023

נשיא המדינה יצחק הרצוג נשא דברים בעצרת המרכזית לציון 50 שנה למלחמת יום הכיפורים 

"פתרון המשבר והגישור על השסעים השונים הם הצעדים הדחופים והחשובים ביותר שעלינו לעשות כחברה בשביל לשמור על ביטחון מדינת ישראל - חמישים שנה אחרי מלחמת יום הכיפורים. במיוחד בימים אלה – חשוב להקשיב, להקשיב. לנהוג במתינות, בכבוד ובאחריות, להנמיך להבות, להושיט יד ולהגיע להסכמות רחבות."

27.09.2023

נשיא המדינה אירח טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח היום, יום רביעי, י"ב בתשרי, 27 בספטמבר, טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'. הטקס נערך במעמד מייסד ונשיא הארגון, אלי ביר, מנכ"ל הארגון, אלי פולק, והשתתפו בו חברי הנהלת הארגון, מתנדבים, ונציגים מרחבי הארץ.

27.09.2023